22 Ocak 2013 Salı

Alüminyum Çatı Kaplama


Seal Coat Alüminyum Çatı Kaplama

Ürün Numarası: 83350

Bizim birinci sınıf alüminyum kaplamalar biraz daha az alüminyum pigment içeren zamanla kanıtlanmış alüminyum yansıtıcı kaplama. Bu alüminyum pigment, petrol asfalt karışımları ve elyaflar ile takviye edilmiştir. Kaplama içinde bulunan alüminyum pigmenti güneşin zararlı morötesi ışınlar göstermektedir. Seal Coat çatı yüzeyine yaşam yıllar ekleyebilirsiniz. Bu iç sıcaklıkları azaltmaya yardımcı olur ve ısı emme, asfalt oksidasyon ve hızlı termal boyutsal değişiklikler azaltarak çatı korur. 55 Gallon, 5 Galon, ve 1 Galon ambalajlar halinde mevcuttur.

aluminyum • Spec

Sigara Fibrated Alüminyum Çatı Kaplama

Ürün Numarası: 82850

Bu yüksek kaliteli alüminyum yansıtıcı kaplama seçme asfalt, solvent ve metal alüminyum pigment üretilmiştir. Kaplama alüminyum pigmenti uygulandığında yüzey üstünde kat kat üst üste, hatta oluşturan pul şeklinde bulunmaktadır. Bu metal kalkan güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını yansıtır ve iç sıcaklıkları azaltır. Sigara Fibrated Alüminyum Çatı Kaplama ASTM D-2824 Tip 1 ile uyumludur. 55 Gallon, 5 Galon, ve 1 Galon ambalajlar halinde mevcuttur.

aluminyum • Spec

Ekstra-Brite Sigara Fibrated Alüminyum Çatı Kaplama

Ürün Numarası: 82200

Bir üstün kaliteli alüminyum yansıtıcı kaplama seçme asfaltlar ve solventler, metalik alüminyum pigment oranı yüksek imal edilmiştir. Alüminyum pigment yüksek oranda çoğu diğer ürünlere kıyasla daha parlak, daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı kaplama üretmektedir. Bu alüminyum çatı kaplama, güneşin zararlı ultraviyole ışınları saptırma iç sıcaklıkları azaltarak, ısı emme ve asfalt oksidasyonu azaltarak çatı yüzeyine yaşam yıllar ekleyebilirsiniz. Ekstra-Brite Sigara Fibrated Alüminyum Çatı Kaplama ASTM D-2824 Tip 1 gereksinimlerini karşılar ve aşar. 55 Gallon, 5 Galon, ve 1 Galon ambalajlar halinde mevcuttur.

aluminyum • Spec

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. alüminyum çatı kaplama - İletişim e-mail: seo.istanbul.tr@gmail.com
Alaminyum