22 Ocak 2013 Salı

Alüminyum Yansıtıcı Çatı Kaplamaları


Alüminyum Yansıtıcı Çatı Kaplamaları

Neden Alüminyum?

Çatı kaplama metalik alüminyum pigment ekleme avantajı kozmetik ötesine geçer. Avantajları iki yönlüdür:

Taban kaplama asfaltik yağlar alüminyum yansıtıcı özelliklerine göre güneşin yoğun ışınlarından korunmaktadır. Güneş ışınlarının% 70 fazla böylece dışarı baz asfalt kaplama "dışarı pişmiş" olmaktan yağları önlemek, yansıtılır. Bu kaplama kendi esnek özellikleri korumak ve çatlak ya da zamanından önce kurumasını sağlar.
Alüminyum yansıtıcı kaplama kullanımı kadar 15-20 olarak Fahrenheit tarafından kapalı bina sıcaklıkları azaltmaya yardımcı olacaktır. Güneş ışınları çatı kaplama nüfuz ve böylece yaşam ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi içindeki bina içine ısı geçen engellenir. Alüminyum ve asfalt bileşimi daha uzun süreli nem ve ısı dirençli özellikleri olan bir kendinden-koruyucu çatı kaplama oluşturur. Alüminyum pigment kalıcı çatı bakımı ile ilgili uzun bir çatı yaşam ve tasarruf sağlama asfalt tabanına yapıştırılır.
Hi-Brite Alüminyum Fibered Çatı Kaplama


Ürün Numarası: 82750

Bizim yüksek kalite alüminyum yansıtıcı çatı kaplama sert suya dayanıklı petrol asfalt ile harmanlanmış basıp elyafı takviyeli yüksek kaliteli alüminyum gevreği içerir. Alüminyum pigment yüksek konsantrasyon çoğu diğer alüminyum kaplamalar daha pürüzsüz ve daha düzgün bir dokuya sahiptir parlak alüminyum kalkan üretir. Bu dolgu ve küçük çivi delikleri ve kılcal çatlakları mühür olacak. Hi-Brite Alüminyum az pahalı kaplamalar daha uzun hizmet ömrü vermek için esnek ve dayanıklıdır.

55 Gallon, 5 Galon, ve 1 Galon ambalajlar halinde mevcuttur.

aluminyum • Spec

Premium Serin Coat Alüminyum Çatı Kaplama

Ürün Numarası: 81800

Bizim en çok satan alüminyum yansıtıcı kaplama yüksek kaliteli alüminyum pigment, sert suya dayanıklı asfalt basıp lifler içerir. Alüminyum pigment asfalt uysal ve çatı su geçirmez tutmak asfaltın doğal yağlar mühürler. Serin Coat Alüminyum çatı bakımı ile ilgili uzun bir çatı ömrü, ısı yansıtma ve sonraki tasarruf temin dayanıklı asfalt ile alüminyum yüksek bir yüzde harmanlayarak mükemmel bir değer sağlar.

55 Gallon, 5 Galon, ve 1 Galon ambalajlar halinde mevcuttur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. alüminyum çatı kaplama - İletişim e-mail: seo.istanbul.tr@gmail.com
Alaminyum