22 Ocak 2013 Salı

Bu program alumimum tekne yapımı


Alüminyum Tekne Yapımı
22-Hafta Sertifika Programı (16 kredi)
Sunulan Nanaimo kampüs
Program Ücretleri: Yurtiçi Öğrenciler , Uluslararası Öğrenciler
Kabul için başvur: Formlar ve Bilgi

Programı


Bu program alumimum tekne yapımı bir uzmanlık ile imalat ve alüminyum kaynak becerileri ile öğrenci sağlar. Odaklanmış alanları şunlardır: Çalışma Uygulamaları ve Prosedürleri; Alüminyum Özellikleri; Alüminyum Kaynak, Alüminyum İmalatı, Alüminyum Tekne Yapımı.

Öğrencilerin yazılı sınavlar, ödevler ve pratik çalışma projeleri kullanılarak değerlendirilecektir. Öğrenciler başarılı olmak için% 70 ulaşmak gerekir.

Kariyer Olanakları

Alüminyum Tekne Yapımı Programı mevcut Seviye C Kaynakçı Programı'nın doğal bir uzantısı olduğunu ve mezunları alüminyum imalat ve kaynak ayarlamak çok pazarlanabilir beceri verir. Orada bölgedeki birçok alüminyum tekne üreticileri ve alüminyum kaynak ve üretim becerileri bu beceriler için alanında talep yaygın değildir, çünkü yüksek. Bu programın tamamlanması üzerine mezunlar alüminyum tekne inşaatçılar veya alüminyum inşaat konusunda uzmanlaşmış diğer fabrikasyon mağazaları ile giriş seviyesi pozisyonlara hareket edebiliyoruz.

Başvuru Koşulları

Bir C Düzeyi Kaynak program veya eşdeğer başarıyla tamamlanması.
Ayrıca bakınız İşlemler genel kabul şartları .
Kabul ile ilgili notlar
Yeterli görme ve solunum rahatsızlıkları ücretsiz.
Fiziksel ticaret için uygundur.
Asgari eğitim gereklilikleri sahip olmayan adaylar iki yıl eğitim gereksinimleri yerine Program Koordinatörü tarafından onaylanan ilgili iş deneyimi ikame edebilirler.
Tarih ve Son Başvuru Tarihi Başlangıç

Başvurular sürekli olarak Kabul edilmektedir. Sonraki kullanılabilir alımını ve program kişiler ile ilgili daha fazla bilgi için kontrol Programın Listesi .

Notlandırma Politikası

Öğrenciler tüm yazılı ve uygulamalı sınavlar ve varsa ödev üzerinde% 70 ortalama elde etmeliyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. alüminyum çatı kaplama - İletişim e-mail: seo.istanbul.tr@gmail.com
Alaminyum